tel. 733 383 331

Kategorie

Producenci

Slideshow

O nas

Firma "INTER INSTAL" Ryszard Pondel działa na rynku wielkopolski i dolnego śląska od lipca 2008 roku i specjalizuje się w pracach ziemnych.

Od początku działalności zdobyliśmy uznanie zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwala nam zaoferować usługi na możliwie najwyższym poziomie.

Poza standardowymi pracami ziemnymi, firma zajmuje się kompleksowym zakładaniem systemów nawodnienia ogrodów wraz z  wykonywaniem wszelkich prac brukarskich. Specjalizujemy się także w montażu oczyszczalni ekologicznych oraz przygotowaniu wykopu pod nie.

Ponadto serwisujemy maszyny hydrauliczne, pneumatyczne oraz kompresory. Wykonujemy trzpienie, sworznie oraz tuleje dla sprzętu budowlanego z zachowaniem najwyższej jakości materiałów oraz jego obróbki.

Wraz z rozwojem firmy od 2014 r. zdecydowano się rozpocząć hurtową i detaliczną sprzedaż części do klimatyzacji samochodowych wszystkich typów pojazdów osobowych, ciężarowych, busów, specjalnych oraz maszyn rolniczych.